راهنمای سوالات و مشکلات مشتریان

سوالاتی درباره نحوه ارسال و مرجوعی و پشتیبانی

بیشترین سوالات مربوط به سفارشات

سفارش، ارسال و پشتیبانی

بسته به مقصد شما عزیزان و شرایط شرکت پستی و شلوغی، زمان ارسال متغییر میباشد.

در صورت اتمام کالای خریداری شده توسط شما مشتریان عزیز بعد از اعلام به شما دوست گرامی وجه شما در کم تر از 48 ساعت به حساب شما برگشت داده میشود.

از آنجایی که سفارش شما بعد از نهایت 24 ساعت به قسمت ارسال مرسوله ارجاع داده میشود، لذا قبل از این زمان با ما در تماس باشید تا آدرس ارسال تغییر نماید،بدیهی است بعد از این زمان دیگر امکان اصلاح سفارش شما وجود ندارد.

بعد از سفارش و ارسال کد مرسوله برای شما ارسال میگردد و شما میتوانید از طریق پست بسته خود را رهگیری نمایید.

واحد پشتیبانی مستقر در شبکه های اجتماعی برای پشتیبانی محصول خریداری شده توسط شما عزیزان آماده پاسخگویی به مشکلات شما میباشند.

در حال حاضر این امکان در فروشگاه شیتان پیتان قرار نگرفته است 

با تلاش همکارانمان امیدواریم در آینده ای نچندان دور در خدمت عزیزان خارج از ایران نیز باشیم.

در صورتی که آدرس شما اشتباه خورده باشد و یا به هر دلیلی که مقصر اصلی مشتری باشد بسته برگشت بخورد ارسال مجدد بسته مستلزم واریز هزینه روز پستی توسط مشتری گرامی میباشد.

اگر نیاز دارید، این بخش را مطالعه کنید

بازگشت وجه، تعویض کالا و شرایط عمومی

در صورتی که محصول خریداری شده توسط شما عزیزان به سایز شما نخورد، شیتان پیتان تمام تلاش خود را جهت تعویض سایز برای شما عزیزان انجام میدهد ولی سایز نبودن محصول به دلیل عدم توجه شما به اعلام سایز ها و عدم مطالعه شما خریدار محترم میباشد، لذا این موضوع تعهدی در خصوص برگشت اجباری و یا تعویض اجباری برای شیتان پیتان ایجاد نمیکند و فقط در صورت مساعدت همکاران واحد فروش امکان تعویض وجود دارد

محصولات قبل از ارسال کنترل کیفی میشوند و بعد برای شما عزیزان ارسال میگردد،در صورتی که کالا به صورت معیوب به دست شما رسید اصلا نگران نباشید، با هماهنگی زیر 24 ساعت با همکاران ما محصول شما در صورت موجودی تعویض و در صورت عدم موجودی هزینه آن به شما عودت داده میشود.

بعد از ارسال کالای معیوب از طرف شما برای ما و تایید کارشناسان ما، هزینه محصول نهایتا بعد از 72 ساعت به حسابی که با آن از ما خرید شده است بازگشت داده میشود.

بازگشت وجه در صورتی است که از کالای معیوب در انبار موجود نباشد.

اگر کالای ارسال شده برای شما استفاده نشده   باشد (یعنی پوشیده نشده باشد و مارک آن کنده نشده باشد و بوی بدن نگرفته باشد و همچنین اتو و یا شسته نشده باشد) در 24 ساعت بعد از دریافت کالا میتوانید اقدام به تعویض کالای خود بنمایید.

در حال حاضر امکان خرید حضوری میسر نمیباشد ولی در آینده ای نچندان دور امکان خرید حضوری نیز برای شما عزیزان فراهم میگردد.

ما در این 5 سال تجربه کاری به همه مشتریان عزیز ثابت کرده ایم که محصولات ما از چه کیفیتی برخوردار است و رضایت مشتریان ثبت شده در اینستاگرام مجموعه نمایانگر صحت این موضوع میباشد، در نتیجه دوست نداشتن جنس کالا(که از قبل تماما در وبسایت اعلام شده) و خوش نیامدن و یا سایز نبودن کالا (به علت عدم توجه شما به سایز های اعلامی) برای شیتان پیتان هیچ مسِولیتی در زمینه تعویض و یا مرجوعی کالا ایجاد نمیکند و این کار فقط و فقط در صورت مساعدت همکاران واحد فروش امکان پذیر میباشد.

کالاهای ارسالی برای شما عزیزان تماما بعد از کنترل کیفیت برای شما ارسال خواهند شد، در مواردی که کالا دارای مشکلی هست شیتان پیتان تا 24 ساعت پس از دریافت کالا برای اعلام مشکل برای شما عزیزان زمان گذاشته است تا مراتب را به کارشناسان ما اعلام نمایید و محصول را برای ما بعد از تایید واحد مربوطه ارسال نمایید. مسلما بعد از رسیدن کالا به دست کارشناسان ما و تایید مشکل محصول،محصول برای شما تعویض و با کالای سالم جایگزین خواهد شد ولی در صورت تشخیص کارشناسان مبنی بر اینکه محصول توسط خود مشتری معیوب شده باشد محصول در انبار شیتان پیتان خواهد ماند و مشتری برای دریافت محصولی که برای ما ارسال کرده ظرف مدت 10 روز باید اقدامات لازم را انجام دهد و در غیر اینصورت عواقب مفقودی محصول به حساب مشتری عزیز خواهد بود

در صورتی که شما ساکن تهران هستید و میخواهید محصول را به صورت حضوری تحویل بگیرید بعد از هماهنگی با کارشناسان ما در واتساپ و یا اینستاگرام میتوانید به صورت حضوری بسته خود را تحویل بگیرید

در تمام این سال ها که کنار شما عزیزان بودیم عده بسیار بسیار کمی از مشتریان عزیز به دلیل عدم کنترل اعصاب خودشون باعث ترک بهترین نیرو های کاری ماشده اند و ما در راه پیشرفت و رسیدن به بالاترین کیفیت ارائه خدمدات به شما عزیزان یاری ننموده اند

لذا خواهشمندیم با کنترل اعصاب خود در هرکاری میتوانید با سریع ترین راه ممکن به خواسته خودتان برسید.لذا در صورت عدم کنترل اعصاب، پیگیری نشدن و به جواب و راه حل منطقی نرسیدن به گردن خود شما میباشد.